ЛОГО

Социальные отношения и интересы.

Створення назви

Опубликовано: 14.02.2017

видео створення назви

Мосійчук: Президентська сила боїться слова «офшори» в назві ТСК

Для початку, запам'ятайте, що назва Вашої фірми буде закріплене за кожним продуктом та послугою, які ви пропонуєте. Так що не потрібно брати перше-ліпше слово, тільки для того, щоб хоч щось було.
Назва виновата добре звучати, просто запам'ятовуватися, бажано бути не дуже довгим, адже воно є одним з найсильніших зброй маркетингу і PR, смотрите на сайте створення назви.
Отже, кілька простих правил:
– стислість – сестра таланту, тому якщо Ви замыслили назвати фірму "Алюмінійтітанмедь", краще скоротіть до "Алтітмед";
– назва не виновата бути похожим на вже існуючі бренди. Це тільки спочатку здається, що все найкраще вже розхапали. Та й вже існуюча фірма "Арахна" може подати на Вашу фірму "Арахна" в трибунал через схожості назв. Так що, здесь справа не тільки в тому, що споживач може заплутатися;
– не використовуйте негативні і заборонені вирази.
Тепер спробуємо розглянути основні тенденції в назвах фірм.
Використання прізвища.
Це досить расспространенная практика, особливо за кордоном. Heinz, suzuki, Коркунов – знайомі бренди, правда? Але здесь потрібно врахувати один момент: як особа може вплинути на продукцію, так і продукція може вплинути на особу. Якщо товариш Негодін, керівник фірми "Негодін" буде помічений в якихось ганьблять репутацію діях, то це може спричинити наступне:
– О, пиріжки від "Негодін"!
– Це той Негодін, який їсть сарану на сніданок? ?? ! Ніколи не буду брати ці пиріжки!
Так і неякісна продукція може спричинити наступне:
– Слухай, до нас на боту прийшов влаштовуватися керівником Негодін.
– Це у якого пиріжки були з тухлою капустою? не, не треба нам такового. І у нас безлад влаштує!
Географія.
Річки, міста, озера, пылай … Що тільки не ставало назвами фірм. Nokia, Adobe – це річки, в Фінляндії і в США відповідно. Але якщо Ви входите з назвою "Новосибірськ" вийти на ринок Москви, то готуйтеся до того, що Ви будете продавати менше, ніж фірма "Васютін" з точно такою ж продукцією.
Діяльність компанії.
Це відмінний варіант, якщо в назву Ви зможете намітити область діяльності фірми. Головне, прекрасно і громко скомпонувати. Адже кафе "Смачні обіди і вечері" очевидно звучить обыденно і нецікаво, ніж "Будиночок кухаря". Але найчастіше, компанії, які детально обрисовали діяльність у своїй назві, перейшли до її абревіатурі. Наприклад, всі знають МТС і називають саме так, а не "Мобільні телесистеми".
Словосполучення.
Неймовірно, але факт. Словосполучення запам'ятовуються краще, ніж окремі слова. Швидше за все, це пов'язано з тим, що словосполучення народжує більше асоціацій. Наприклад, образ назви "Спалах в ночі" набагато яскравіше, ніж просто "Спалах".
Алфавіт.
Якщо конкуренція серед фірм Вашого сектора велика, то можна подумати про те, щоб назва фірми починалося з букви "А". Зазвичай, переглядаючи довідники і шукаючи послуги небудь фірми, людина обдзвонює перші кілька номерів. Тому, якщо агенство нерухомості називається "Агат", то у нього все одно буде більше шансів, ніж у фірми "Ярмарок квартир", якщо ставити їх в умови довідника, незважаючи на те, що у другого назву очевидно краще.
Міфологія.
Красиві назви можна зачерпнути в різних стародавніх міфах. Головне, не падайте просто на красиве ім'я, вивчіть історію персонажа або місця. Турфірма "Авалон", звичайно, звучить прекрасно, але Авалон – це острів мертвих, по староанглійського міфам. Так само як і таксі "Харон". Слоган так і напрошується: "Ваша подорож буде комфортним і останнім. "
Іноземні слова.
На землі існує безліч мов. І в кожному з их є гарні слова. Якщо слово звучить добре, чому б не назвати так свою фірму? Головне, потрудіться дізнатися переклад. Сумнівно, що кому-небудь сподобається купувати пиріжки в ларьку з красивою назвою "Guano".
Основні напрямки намічені. У якому рухатися – вирішувати Вам. Але не забудьте провести аналіз назв конкурентів, та й перевірити не зайняте те, яке Вам здалося кращим з придуманих.
Сподіваємося, неувязка "як назвати фірму" буде вирішена незабаром.
Удачі!


1.3 Створення назви вулиці/частини магістралі


Як створити папка без назви

banner 240x200px
rss