Народные песни Словян…

Народные песни Словян… Песни белоруссов и болгар, сербов и русских, македонцев и украинцев... Песни, понятные без перевода, без указания на языковые или диалектные различия. В крайнем случае, - надо просто взять словарь или мобилизовать свою языковую память. Часто можно встретить утверждение, что различия между русским языком и языком украинским менее значимы, чем различия между южным и северным диалектами немецкого языка. Очень похоже на правду...

Попробуем привести тексты песен славянских народов без указания на их принадлежность… Так ли трудно отличить болгарскую песню от украинской, русскую от сербской? Попробуйте, и у Вас получится... Нас объединяет гораздо большее, чем разъединяет.

Если у Вас есть тексты народных славянских песен, направляйте их в адрес сайта через форум или по почте. При первой же возможности они будут на нем опубликованы. Конечно, Вы должны быть уверены, что это народная песня... Песни, записанные на латинице лучше направлять с транслитерацией. С уважением, Uninet. Адрес форума ФОРУМ

 

Продолжение сайта

Створення назви

Опубликовано: 14.02.2017

видео створення назви

Мосійчук: Президентська сила боїться слова «офшори» в назві ТСК

Для початку, запам'ятайте, що назва Вашої фірми буде закріплене за кожним продуктом та послугою, які ви пропонуєте. Так що не потрібно брати перше-ліпше слово, тільки для того, щоб хоч щось було.
Назва виновата добре звучати, просто запам'ятовуватися, бажано бути не дуже довгим, адже воно є одним з найсильніших зброй маркетингу і PR, смотрите на сайте створення назви.
Отже, кілька простих правил:
– стислість – сестра таланту, тому якщо Ви замыслили назвати фірму "Алюмінійтітанмедь", краще скоротіть до "Алтітмед";
– назва не виновата бути похожим на вже існуючі бренди. Це тільки спочатку здається, що все найкраще вже розхапали. Та й вже існуюча фірма "Арахна" може подати на Вашу фірму "Арахна" в трибунал через схожості назв. Так що, здесь справа не тільки в тому, що споживач може заплутатися;
– не використовуйте негативні і заборонені вирази.
Тепер спробуємо розглянути основні тенденції в назвах фірм.
Використання прізвища.
Це досить расспространенная практика, особливо за кордоном. Heinz, suzuki, Коркунов – знайомі бренди, правда? Але здесь потрібно врахувати один момент: як особа може вплинути на продукцію, так і продукція може вплинути на особу. Якщо товариш Негодін, керівник фірми "Негодін" буде помічений в якихось ганьблять репутацію діях, то це може спричинити наступне:
– О, пиріжки від "Негодін"!
– Це той Негодін, який їсть сарану на сніданок? ?? ! Ніколи не буду брати ці пиріжки!
Так і неякісна продукція може спричинити наступне:
– Слухай, до нас на боту прийшов влаштовуватися керівником Негодін.
– Це у якого пиріжки були з тухлою капустою? не, не треба нам такового. І у нас безлад влаштує!
Географія.
Річки, міста, озера, пылай … Що тільки не ставало назвами фірм. Nokia, Adobe – це річки, в Фінляндії і в США відповідно. Але якщо Ви входите з назвою "Новосибірськ" вийти на ринок Москви, то готуйтеся до того, що Ви будете продавати менше, ніж фірма "Васютін" з точно такою ж продукцією.
Діяльність компанії.
Це відмінний варіант, якщо в назву Ви зможете намітити область діяльності фірми. Головне, прекрасно і громко скомпонувати. Адже кафе "Смачні обіди і вечері" очевидно звучить обыденно і нецікаво, ніж "Будиночок кухаря". Але найчастіше, компанії, які детально обрисовали діяльність у своїй назві, перейшли до її абревіатурі. Наприклад, всі знають МТС і називають саме так, а не "Мобільні телесистеми".
Словосполучення.
Неймовірно, але факт. Словосполучення запам'ятовуються краще, ніж окремі слова. Швидше за все, це пов'язано з тим, що словосполучення народжує більше асоціацій. Наприклад, образ назви "Спалах в ночі" набагато яскравіше, ніж просто "Спалах".
Алфавіт.
Якщо конкуренція серед фірм Вашого сектора велика, то можна подумати про те, щоб назва фірми починалося з букви "А". Зазвичай, переглядаючи довідники і шукаючи послуги небудь фірми, людина обдзвонює перші кілька номерів. Тому, якщо агенство нерухомості називається "Агат", то у нього все одно буде більше шансів, ніж у фірми "Ярмарок квартир", якщо ставити їх в умови довідника, незважаючи на те, що у другого назву очевидно краще.
Міфологія.
Красиві назви можна зачерпнути в різних стародавніх міфах. Головне, не падайте просто на красиве ім'я, вивчіть історію персонажа або місця. Турфірма "Авалон", звичайно, звучить прекрасно, але Авалон – це острів мертвих, по староанглійського міфам. Так само як і таксі "Харон". Слоган так і напрошується: "Ваша подорож буде комфортним і останнім. "
Іноземні слова.
На землі існує безліч мов. І в кожному з их є гарні слова. Якщо слово звучить добре, чому б не назвати так свою фірму? Головне, потрудіться дізнатися переклад. Сумнівно, що кому-небудь сподобається купувати пиріжки в ларьку з красивою назвою "Guano".
Основні напрямки намічені. У якому рухатися – вирішувати Вам. Але не забудьте провести аналіз назв конкурентів, та й перевірити не зайняте те, яке Вам здалося кращим з придуманих.
Сподіваємося, неувязка "як назвати фірму" буде вирішена незабаром.
Удачі!


1.3 Створення назви вулиці/частини магістралі


Як створити папка без назви

rss